Tusze Cedynia

Tusze Cedynia

19 lutego, 2019 Wyłączono przez Doradca Marek

Wśród najnowszych innowacji zawartych na targ przez firmę Brother można zastąpić nową drukarkę oddaną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej ważnymi wadami są bardzo intensywne tempo druku i relatywnie niskie koszty eksploatacji.

Tusze Choszczno

Producent postawił na kompletnie nowoczesne rozwiązania w zasięgu mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały przystosowane do zamieszczania na tekstyliach. Mechanizm drukowania przedstawia się z dwóch głowic drukujących, z których wszystka jest cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze

tusze

Drukarka Brother GTX określa się tym, że biała głowica została postawiona przed głowicą CMYK, a drukowanie może kończyć się w pewnym przebiegu. Zmienia to właśnie tempo drukowania. Innym dobrym wyjściem jest innowacyjny system zabezpieczenia głowicy przed zasychaniem atramentu na przestrzeni głowicy. Ważnym wyjściem jest i cyrkulacja białego atramentu aktywna cały okres w porządku czuwania. Układ podawania atramentu jest zabezpieczany przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w akcji cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w procesach dostarczających go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Niskie koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w połączeniu z organizmem zamykania głowic na mokro zapewnia mniejsze koszty eksploatacji, ponieważ procesy oczyszczania się zostały w sumy zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje dużo pracy. Na ograniczenie kosztów eksploatacji wpłynęło i zastosowanie innowacyjnych tuszów. Wiadomo jak wszystka innowacyjna metoda, wygoda i technologia tworzy swoją cenę, jaką powinien zapłacić podczas jej zakupu.
Nowe atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z drugą drukarką Brother GTX pojawiły się nowe tusze do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę cechującą się większą gęstością. Nowe tusze do drukarki tekstylnej określa się niższą ceną i większą paletą kolorów plus są bardziej wytrwałe na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający współpraca z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z kolei jest nieco duża konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale umieszczając na plac nowoczesne urządzenia. Brother zatrzymuje się i znacznie małą ceną wydruku i doskonałą wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z linie Innobella.

Tekst zamieszczono przy zgodności z Brother GTX