Siłownia Mieszkowice

Siłownia Mieszkowice

18 marca, 2019 0 przez Doradca Marek

Mięśnie klatki piersiowej to przeważnie wyznaczyć naszego zobowiązania w ruch siłowy. Chyba stanowi pewną z obecnych gry mięśniowych, które dobrze wypracowane pozwalają nam wielu radości i głęboko się prezentuje i bardzo stawia się w oczy.

Siłownia Resko

 

Ale niestety wcześniej lub później każdy trafi na opór – na ten składnik, gdy klata przestaje być. Dociera do stagnacji. Niczym jej usunąć, jak przełamać tą chorobę i wykonać, że mięśnie klatki piersiowej będą się dalej rozwijały? O tym postaram się zapoznać Was w niniejszym artykule.

somatodrol

somatodrol

Zarówno mięśnie klatki piersiowej kiedy a wszelkie drugie nie lubią nudy, czyli takich samych treningów, produkowanych przez dłuższy okresu. A więc podstawa to interesować mięśnie na wszystkim treningu. Staraj się, aby każdy Twój trening wyglądał nieco inaczej. Co więc świadczy? Zmieniaj rodzaje ćwiczeń, nie zaczynaj każdego treningu tak samo. Część z trenujących robi ten błąd, że prawie zawsze zaczynają ruch na ostatnią grę mięśni od wyciskania na ławce prostej. Błąd!

zobacz również somatodrol

Siłownia Resko

Odpuść na nieokreślony okres to zadanie, zapomnij o nim na chwila tygodni. Zacznij trening np. od wyciskania na ławce skośniej – ono daleko pobudza górne mięśnie klatki piersiowej, dzięki czemu zostaną się one daleko wypukłe, pełniejsze – a jednak o to nam chodzi! Przeplataj ćwiczenia, jako samo wydajesz na wysoką partię, to drugie niech będzie na dolną, następne na środkową. Gra tym zmieniaj ciężar. Nie bój się zmniejszać ciężar.

Siłownia Resko

To także jest typowy błąd, który powtarzają szczególnie początkujący – wykonują ćwiczenia na rynek dużym ciężarze zaniedbując technikę. Nie pamięta nic gorszego! Po pierwsze przez to mięśnie nie powiększają się tak, jak powinny, i po drugie jest duże ryzyko kontuzji. Zmieniaj także ilość powtórzeń – często pojawiającym się błędem jest organizowanie dalej tej tejże ilości powtórzeń, np., 8. Jak tak tworzysz to organizm i mięśnie się uczą i nawet kiedy na przodu są efekty, wtedy w tyle przybędzie do stagnacji. Tak, więc rób czasami po 5-6 powtórzeń, innym razem po 10-12.

Siłownia Resko

Należy te dbać o dobrej suplementacji, bo w prawdziwym etapie suplementy które dajmy z posiłków stoją się niewystarczające. Dlatego trzeba pomyśleć o suplementacji – na start jako baza to białko, bcaa, izotonik, natomiast na siłę królowa suplementów, czyli Kreatyna OLIMP.

Jak więc trafiłeś na granicę i mięśnie zakończyły się rozwijać – spróbuj wykorzystać wyżej opisane sposoby – powinny pomóc Ci dać zadowalające efekty. Podobne zalecenia można oczywiście wykorzystać na jakąkolwiek nową partię mięśni. Jeśli dalej nie będziesz traktował pozytywnych efektów może zastanów się nad konsultacjami z trenerem personalnym, albo skorzystaj z treningu z takim specjalistą. Nieraz zdanie na tworzone ćwiczenia krytycznym spojrzeniem przynoszą znacznie zadowalające efekty. Temuż można kontrolować ilość powtórzeń, wybór odpowiedniego ciężaru, i teraz jakość wykonywanych ćwiczeń samemu ocenić jest dość ciężko.

Można poprosić znajomego lub koleżankę aby zobaczyli czyli ich zdaniem ćwiczenia robione są prawidłowo, ale też dobrą praktyką, która składa efekty jest nagrać sobie trening. Później można przeanalizować wykonywane ćwiczenia i sprawdzić błędy techniczne. Metoda nagrywania się podczas wykonywania ćwiczeń te potrafi znacznie podnieść jakość, oraz kiedy wiadomo za jakością idą efekty.

Źródło artykułu  Stagnacja w rozwoju mięśni klatki piersiowej

Siłownia Resko