Seks Drawsko Pomorskie  zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Seks Drawsko Pomorskie zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5 lipca, 2019 0 przez Doradca Marek

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie naruszaj się, jeśli masz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Świdwin zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo wygodnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera fizycznego lub podczas bycia przez niego ukrywanym. Rozlicza się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Rozlicza się, że w krajach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko końca z względu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne obejmowanie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo interesujące. Większość pań nie ma i nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z kolei facet, który podczas seksu jest zupełnie cichy dodatkowo nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Świdwin zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U kobiet mięśnie te odpowiadają za zaciskanie pochwy, dlatego dobrze wytrenowane stanowią ją kilka ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak również jednej kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Świdwin zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich zakłada kobiety, które zajmują „inicjatywę” za bardzo ciekawe, oraz tym, co 70% określiło jak wysoce nieatrakcyjne, jest zbyt mocny makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to różny najczęstszy powód rozpadu związków z dalekim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez względu na sytuacji.

Seks Świdwin zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie wielkich porcje mięsa, czosnku i cebuli, i najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, które potrafią znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeśli jesteś klientem) czy Twojego śluzu (w sukcesie kobiet). Jeżeli Twój partner nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie jest dziś w stylu Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety może stanowić pozytywna w końcach. Warto dodać, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów wytwarzanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Świdwin zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że jeśli kobieta mimo stosowania odpowiedniej diety dużej w warzywa i produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, które potrafią psuć smak i dodatek śluzu pochwowego) nadal boryka się z nieprzyjemnym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz albo dwa razy w tygodniu probiotyk i pić sok z żurawiny, by dbać o swoją flotę bakteryjną. Po drugie- ekonomiczne będzie spanie bez bielizny, zaś w ciągu dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po skończeniu siku (zamiast używania papieru) i pewnie zakup żelu do higieny intymnej, jaki posiada prawidłowe PH dla okolic intymnych. Warto też udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania prowadzą, że nawet 80% kobiet ma trudność z osiągnięciem orgazmu podczas kontaktu seksualnego. Trudność istnieje ostatnim znakomitsza, im znacznie powiązana jest Twoja partnerka, więc możliwości na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, masz dość niskie. Jeśli jednak chcesz je kilka zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Świdwin zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon