Promocja Rossmann Goleniów

Promocja Rossmann Goleniów

6 marca, 2019 0 przez Doradca Marek

Nic oczywiście nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie ma się co dziwić, podczas tej pracy trzeba myśleć o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kremy do kąpieli.

Promocja Rossmann Gościno

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic oczywiście nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie ma się co dziwić, podczas tej pracy trzeba myśleć o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kremy do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, iż nie taki diabeł straszny kiedy go tworzą! Czy inaczej, nie taka wielka kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman

bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i akcesoriów przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Którą powinna wynosić znacznie dobrą temperaturę woda? Daleko jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie pewno istnieć zbyt gorąca, oraz z zmiany powietrze nie powinno być mocno zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, a rodzicom pewność, iż nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W jakie akcesoria się wyposażyć? Na pewno wskazane będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do prania bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zostawcie o nowych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kosmetyki do kąpieli, czy ręczniki najlepiej ustawić w działu ręki, tak aby sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda ma już odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Gościno

Jak trzymać dziecko by czuło się komfortowo i bezpiecznie? Najlepiej ułożyć dziecko na prostych rękach, tak aby prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać długo i stopniowo tak aby się nie przestraszyło, a jak pupa dziecka będzie bezpiecznie stworzona na dnie wanienki – wyjmij prawą rękę i zacznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Świetnie sprawdza się wanienka ze stojakiem, bo nie angażuje pleców rodziców. Nie trzeba się co chwilę schylać i doskonale się sprawdzi wśród wysokich rodziców, istniej takich, jacy są kłopoty z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie posiada i wiele miejsca, ponieważ stojak jest oszczędzany dodatkowo bogata go złożyć w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i zabawa dziecka, dlatego istniejemy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Gościno