Pitbull. Niebezpieczne kobiety Międzyzdroje  gdzie obejrzeć ?

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Międzyzdroje gdzie obejrzeć ?

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Marek

Patryk Vega w teraźniejszym etapie stał się jak strażnik polskiego kina sensacyjnego. Powtarza się że nadmiernie się nie wysila a zauważa i wie czego musi widz także tym środkiem zajmuje ich na premiery tylu, że niektórych szokuje i innych zastanawia co takiego jest tenże proponowany przez niego dość specyficzny i tani styl.
Po sukcesie jakim niewątpliwie i bez żadnych zastrzeżeń był Pitbull zdecydował się w zupełnie ekspresowym odstępie czasu stworzyć pozostałą połowa : Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Oczywiście fenomen Pitbulla dla większości występuje w tłumach przyciąganych do kin, nie i w jego wyjątkowej prac czy wybranych dialogach.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Człopa gdzie obejrzeć ?

Choć powtarza się że znacząca dawkę, która znajdowała premierę „dwójki” to też duzi krytycy i przeciwnicy Vegi to wprawdzie nie zmienia to faktu że zasilili sale kinowe a co aby nie mówić przyczynili się do odpowiedniego wyniku tego reżysera.

klik i ogladaj film

Sukcesu – bo choć według wielu film przed nie jest, to ilość klientów już zdecydowanie tak. W procesu jedynie czterech dni sprawdziło go 835 265 osób, a tego potrafi pozazdrościć mu niejeden kolega po fachu.

„Niebezpieczne osoby” więc w dążeniu miała być historia policjantek – zwykłych matek, córek czy koleżanek ale same zarazem pięknych kobiet. Pokazane są fragmenty życiorysu początkujących policjantek, w jakich role przyłączyły się Kulig oraz Dereszowska – aktorki z bogatym i pewnym talentem a już obok nakreślona została postać kobiety osadzonej w pudle i przechowującej dziecko – w obecnej funkcji, zresztą niezbyt przekonywującej, Alicja Bachleda Curuś. Wszechobecna jest tu brutalność, wulgaryzm, siła czyli domena bardziej męska w połączeniu z rodziło się z obecną złą, miłą i przyjazną płcią. Żyć prawdopodobnie liczył wtedy stanowić swego rodzaju pomnik dla energii i waleczności kobiet, jakie są w bycie sprostać sobie w wielu dużych i oryginalnych sytuacjach. Intencja jako głęboko stanowi w układzie, nic tylko pogratulować.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Człopa gdzie obejrzeć ?

Czy jednak wyszło? Według powszechnych uwag nie za bardzo. Choć przewijają się sceny, w jakich ślubna jest samotna i pragnie być duża żeby sobie poradzić, walczy na co dzień z dużą determinacją z przeciwnościami a też jeszcze pomaga różnym się z nimi zmierzyć, więc istnieje wtedy jakby obok. Na ważny plan zaś polecają się brutalność, gangi, wielki szmal, wulgaryzm czasami aż zanadto przerysowany, krew pot i łzy i… Cukier.

Stanowi wtedy bohater, co do jakiego niestety się zdecydować czy istnieje on naprawdę duży czy szokujący i absurdalny zarazem, że przyciąga opinię a na nim się ona łączy większą grupę seansu. Chociaż bohater sam w sobie jest całkiem czarnym charakterem, wtedy jest w sobie pewną tajemnicę i fascynuje sowim systemem istnienia natomiast historią. Choć Vega w jednym z wywiadów świadczy o nim: Mam okazję, że nie przytłacza fabuły, bowiem to, co mnie najbardziej interesowało, to jakie są w niniejszym obrazie kobiety. Główny bohater toż taki sznurek, na którym mogłem powiesić pranie; nie do kraju udało mu się grubą czcionką nakreślić problemy kobiet-policjantek. Powtarza się, że istnieje to niezwykle rzecz w modelu kursywy, podczas gdy Cukier jest niczym kolorowy neon – przyciągający, migoczący i dostępny już z daleka.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Człopa gdzie obejrzeć ?

Reżyser mówi że historie i genezy nie są wymyślone lecz wybrane z rzeczywistości a wszystko miało znaczenie naprawdę. To pojęcie wywołuje często falę krytyki. Wielu uważa, że nawet jeśli poszczególne historie, zdarzenia, kwestii są zaczerpnięte z mieszkania także uważają podłoże realne, to technika ich wyobrażenia na ekranie jest wyłącznie próbą przyciągnięcia widza na następną połowa Pitbulla, bez zbyt uporządkowanego zamysłu co pokazać, kiedy, w którym natężeniu dać na daną dziedzina uwagę, natomiast na czym się nie warto koncentrować. Film powtarza się być mieszanką wybuchową – dosłownie zaś w mali. Pełno tam dialogów wypchanych na maxa rubieżnymi, wulgarnymi „dowcipami”, nie do kraju śmiesznymi zresztą. Wszędzie wyzierają mafioso, gangsterzy łamiący koście i wypruwający flaki, a krew toczy się strumieniami jakby była utworzyć jezioro wielkości całego województwa.

Wniosek nasuwa się taki, iż film jest tyle samo zagorzałych fanów co przeciwników. Oraz może tych innych nawet bardzo? W pamięć zasady proste jak radzą, byle mówili…

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Człopa gdzie obejrzeć ?

 

Źródło artykułu Pitbull. Niebezpieczne kobiety